Komplexní služby

Autoservis, pneuservis, autosklo, klempírna, lakovna, financování ...

 

JAKÉ VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT SLUŽBY?

V eškeré mechanické opravy u všech typů vozidel, záruční i pozáruční servis vozidel všech značek, přípravu a zajištění STK včetně změření emisí, seřizování benzinových a naftových motorů, seřizování geometrie náprav, opravy manuálních i automatických převodovek, testování brzd a tlumičů, klempířské opravy‐rovnací rám, čištění a plnění chladiva klimatizace, mytí interiéru i exteriéru vozidla, kompletní likvidace pojistných událostí, montáž doplňků a příslušenství, montáž mech.zamykání řadicí páky i el. zabezpečení všech typů vozidel, pneuservis, autoskloservis – výměna auto skel, asistenční a odtahová služba NON‐STOP, autopůjčovna, poskytnutí náhradního vozu při nehodách, při nehodě vyřízení všech potřebných formalit s pojišťovnou, sezonní uskladnění pneumatik/kol, dle možnosti, okamžité a přednostní opravy, další výhody bezplatných akcí v průběhu roku, bezhotovostní platby oprav formou platebních příkazů a platebních karet, parkoviště pro naše klienty, autotracer historie vozidla a CEBIA report, renovace světlometů, instalace češtiny do aut.CO VÁM MŮŽEME POSKYTNOUT?

  • Záruční i pozáruční servis vozů všech značek
  • Likvidaci pojistných událostí
  • Nonstop asistenční službu
  • Autoservis a pneuservis
  • Klempírnu a lakovnu
  • Autosklo
  • Čištění a mytí interiéru i exteriéru
  • Dlouhodobé partnerství a poradenství
  • Financování

Co získáte, když si vyberete právě nás?

Odbornost a profesionalitu

Garantujeme profesionální provedení oprav vyškoleným personálem na špičkových zařízeních, přesně podle stanovených postupů výrobce a za použití originálních nebo výrobcem schválených náhradních dílů.

Více než komplexní služby

Podkytujeme zákazníkům komplexní služby, veškeré záruční i pozáruční opravy pro vozy všech značek, odborné poradenství, asistenční službu, financování oprav i nákup vozů.

Jistotu pro své cesty

Zanechte Vaše vozy v naší odborné péči, pravidelné i preventivní a získejte tak jistotu a klid pro své tuzemské i zahraniční cesty.

Služby pro vozidla všech značek

Využijte ověřený a spolehlivý autoservis. Poskytneme Vám komplexní služby a rady našich špičkových odborníků na vysoké profesionální úrovni.

KONTAKTUJTE NÁS

Naše výsledky

30 Let na tradice
>17 Zaměstnanců
5 000 Oprav vozů ročně
8 000 Spokojených zákazníků
nahoru
scroll up